Tag: Koronavirusi

LAJMI I FUNDIT: 3 raste të reja me koronavirus në Rahovec

3 raste të reja me koronavirus në komunën tonë dhe 196 në gjithë Kosovën. Kështu ka njoftuar para pak...

LAJMI I FUNDIT: S’ka në Rahovec, 224 raste të reja me...

224 raste të reja me koronavirus në gjithë Kosovën dhe asnjë në komunën tonë. Kështu ka njoftuar para pak...

LAJMI I FUNDIT: 6 raste të reja me koronavirus në Rahovec

6 raste të reja me koronavirus në Rahovec dhe 276 në gjithë Kosovën. Kështu ka njoftuar para pak çastesh...

181 raste të reja me koronavirus në nivel vendi, asnjë në...

181 raste të reja me koronavirus në Kosovë dhe asnjë në komunën tonë. Kështu njoftoi para pak çastesh instituti...

LAJMI I FUNDIT: S’ka në Rahovec, 103 raste të reja me...

95 TË SHËRUAR DHE 103 RASTE ME COVID-19! Më datën 16 korrik 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në...

LAJMI I FUNDIT: 1 rast i ri me koronavirus në Rahovec

40 TË SHËRUAR DHE 216 RASTE ME COVID-19! Sot më 12 korrik 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në...

LAJMI I FUNDIT: S’ka në Rahovec, 214 raste në gjithë Kosovën

Asnjë rast i ri me koronavirus në komunën tonë dhe në gjithë Kosovën. Kështu ka njoftuar para pak çastesh...

Viktima e 29 e koronavirusit në Kosovë është nga Rahoveci

Ka ndërruar jetë edhe një paciente tjetër e infektuar me Covid-19. Viktima është një 63 vjeçare nga Rahoveci, dhe...

Latifi: I infektuari i mbrëmshëm, i vetmi nga Rahoveci i shtrirë...

Kreu i komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, në një prononcim në orët e para të ditës për "Zyrën e Ankesave" në RTV...

LAJMI I FUNDIT: Shkon në 21 numri i të vdekurve nga...

Gjatë ditës së sotme, edhe një pacientë i prekur me koronavirus në Kosovë ka ndërruar jetë. Lajmin për Radion...