640x74

Tag: Koronavirusi

LAJMI I FUNDIT: 12 raste të reja të konfirmuara me koronavirus...

12 raste të reja janë konfirmuar me koronavirus në Kosovë.Njoftimi i plotë:SITUATA EPIDEMIOLOGJIKE ME COVID-19! Sot me 30.03.2020 në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK...

Vreshtarët: Qëndroni në shtëpi, do të rikthehemi sërish bashkë, më të...

Nuk ndalen thirrjet për të qëndruar në shtëpi dhe për ta luftuar koronavirusin. Së fundi, të njëjtën thirrje e kanë bërë edhe tifozët e Rahovecit,...