2 raste të reja me koronavirus në Rahovec

169 raste të reja me koronavirus në Kosovë dhe 2 në komunën tonë.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Më poshtë edhe komunikata e plotë.

197 TË SHËRUAR DHE 169 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Saturday, August 22, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.