4 raste të reja me koronavirus në Rahovec, 71 në gjithë Kosovën

Qyteti i Rahovecit. Rahovec. 28.05.15. Photo: Atdhe Mulla

4 raste të tjera janë regjistruar në 24 orët e fundit në Rahovec dhe 71 në gjithë Kosovën.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh IKSHPK-ja përmes postimeve tashmë të zakonshme të orës 15:00.

Më poshtë edhe komunikata e plotë.

163 TË SHËRUAR DHE 71 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Sunday, September 13, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.