S’ka në Rahovec, 119 raste të reja me koronavirus në gjithë Kosovën

119 raste të reja me koronavirus në Kosovë në 24 orët e fundit dhe asnjë në komunën tonë.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend, përcjell Rahoveci24.

Më poshtë edhe komunikata e plotë e IKPSHK-së:

154 TË SHËRUAR DHE 119 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Friday, August 28, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.