S’ka në Rahovec, 85 raste të reja me koronavirus në gjithë Kosovën

85 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit në Kosovë dhe asnjë në komunën tonë.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Më poshtë edhe postimi i plotë i IKSHPK-së.

97 TË SHËRUAR DHE 85 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Monday, September 7, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.