1 rast i ri me koronavirus në Rahovec

117 raste të reja me koronavirus në Kosovë dhe 1 në komunën tonë.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

640x74

Më poshtë edhe komunikata e plotë e IKSHPK-së.

https://www.facebook.com/IKSHPK/posts/3056514254476558

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.