LAJMI I FUNDIT: 1 rast i ri me koronavirus në Rahovec, 162 në gjithë Kosovën

Qyteti i Rahovecit. Rahovec. 28.05.15. Photo: Atdhe Mulla

162 raste të reja me koronavirus në Kosovë dhe 1 në komunën tonë.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Më poshtë edhe komunikata e plotë.

122 TË SHËRUAR DHE 162 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Wednesday, August 19, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.