640x74

Rahoveci24

544 Postet 0 Komente

S’ka në Rahovec, 46 raste të reja me koronavirus në gjithë...

46 raste të reja janë regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë. Ndërkaq, në komunën tonë nuk është regjistruar asnjë i tillë për kohën...

KF Rahoveci nesër fillon edicionin e ri, i shkon Dardanisë së...

Skuadra e qytetit nesër do ta zhvillojë ndeshjen e parë të edicionit të ri të garave në Ligën e Dytë. Me shumë ndryshime në fond...

Konfirmohen rastet e reja me koronavirus në Kosovë

76 raste të reja me koronavirus në Kosovë dhe 1 në komunën tonë. Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në...

PRIME TIME me analist Fidan Ramën – Nga sonte edhe në...

Emisioni më i shikuar politik në vend, Prime Time në Kanal10, i drejtuar nga gazetari i spikatur, Xhemajl Rexha, do të transmetohet LIVE edhe...

Asnjë në Rahovec, 55 raste të reja me koronavirus në Kosovë

55 raste të reja me koronavirus në Kosovë dhe asnjë në komunën tonë. Kështu ka njoftuar para pak çastesh IKSHPK-ja përmes një postimi në faqen...

Vranësira dhe rrëbeshe shiu – nga kjo ditë ndryshojnë temperaturat

Sinoptikania Adiola Bani në një lidhje live për ‘News24’ deklaroi se edhe kjo javë në vijim do të shoqërohet me temperatura të larta, që...

4 raste të reja me koronavirus në Rahovec, 71 në gjithë...

4 raste të tjera janë regjistruar në 24 orët e fundit në Rahovec dhe 71 në gjithë Kosovën. Kështu ka njoftuar para pak çastesh IKSHPK-ja...

2 raste të reja me koronavirus në Rahovec

70 raste të reja me koronavirus në Kosovë dhe 2 në komunën tonë. Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në...

3 raste të reja me koronavirus në Rahovec, 50 në gjithë...

50 raste të reja me koronavirus në Kosovë dhe 3 në komunën tonë. Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në...

2 raste të reja me koronavirus në Rahovec

2 raste të reja me koronavirus në komunën tonë dhe 69 në gjithë Kosovën. Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik...