Asnjë në Rahovec, 55 raste të reja me koronavirus në Kosovë

55 raste të reja me koronavirus në Kosovë dhe asnjë në komunën tonë.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh IKSHPK-ja përmes një postimi në faqen zyrtare të rrjetit social “Facebook”.

Më poshtë edhe komunikata e plotë e institutit kombëtar të shëndetit publik në vend.

150 TË SHËRUAR DHE 55 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Monday, September 14, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.