2 raste të reja me koronavirus në Rahovec

70 raste të reja me koronavirus në Kosovë dhe 2 në komunën tonë.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend, përcjell Rahoveci24.

Më poshtë edhe komunikata e plotë e IKSHPK-së:

122 TË SHËRUAR DHE 70 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Saturday, September 12, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.