PRIME TIME me analist Fidan Ramën – Nga sonte edhe në Rahoveci24

Emisioni më i shikuar politik në vend, Prime Time në Kanal10, i drejtuar nga gazetari i spikatur, Xhemajl Rexha, do të transmetohet LIVE edhe nga portali Rahoveci24.

Prime Time është prodhim i Kanal 10, televizion që drejtohet nga gazetari i shquar rahovecian, Fidan Rama, i cili po ashtu është prezent edhe si analist në këtë emision.

640x74

Gazetari nga Rahoveci nga paneli do të ballafaqohet me emrat më prominent të skenës politike rreth zhvillimeve më serioze në vend.

Rahoveci24 mbështet Kanal10 dhe nga ora 20:10 edhe në faqen zyrtare në Facebook transmetohet emisioni PRIME TIME.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.