3 raste të reja me koronavirus në Rahovec, 50 në gjithë Kosovën

50 raste të reja me koronavirus në Kosovë dhe 3 në komunën tonë.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

640x74

Më poshtë edhe komunikata e plotë e IKSHPK-së.

https://www.facebook.com/IKSHPK/posts/3075068052621178

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.