Rahoveci24

478 Postet 0 Komente

Policia shqipton 22 gjoba në Qarshinë e Gjakovës, 17 në Rahovec...

Në Gjakovë po vazhdon edhe sonte aksioni i Policisë së bashku me Inspektoratin për të kontrolluar respektimin e masave kundër koronavirusit.

Presidenti i Kosovës ngushëllon familjen e kryetarit Latifi, pas vdekjes të...

I pari i vendit, Hashim Thaçi ka ngushëlluar familjen Latifi me rastin e ndarjes nga jeta të vëllaut të Smajl Latifit, Ademit.

Smajl Latifi reagon për herë të parë pas vdekjes së vëllaut,...

Familja e kreut të Rahovecit, Smajl Latifit sot ka humbur birin e tyre, Adem Latifin, njëherit vëllau i të parit të komunës.

Kenan Haxhihamza prezantohet te Ballkani

Portieri rahovecas, Kenan Haxhihamza, është prezantuar te skuadra e Ballkanit. Ajo që veçse ishte mësuar para pak ditësh, u...

LAJMI I FUNDIT: S’ka në Rahovec, 224 raste të reja me...

224 raste të reja me koronavirus në gjithë Kosovën dhe asnjë në komunën tonë. Kështu ka njoftuar para pak...

Ndërron jetë nga koronavirusi vëllau i kryetarit të Rahovecit, Smajl Latifit

Vëllau i kryetarit të Rahovecit, Smajl Latifaj ka ndërruar jetë pas infektimit me Covid-19. Anëtari i AAK’së, Muharrem Nitaj...

S’ka në Rahovec, 226 raste të reja në gjithë Kosovën

Njoftimi i plotë i IKSHPK-së: 115 TË SHËRUAR DHE 226 RASTE ME COVID-19! Gjatë 24 orëve...

Bashkësia Islame: Nuk do të falet namazi i Kurban Bajramit

Myftiu i Kosovës, Naim Tërnava, në një adresim para mediave ka konfirmuar se për shkak të gjendjes së rënduar me Covid-19 nuk...

Meriton Korenica dhe Prishtina në Europa Ligë

Meriton Korenica dhe skuadra e tij do të luajnë në kualifikime të garës së dytë për nga rëndësia në kontinentin e vjetër,...

LAJMI I FUNDIT: 1 rast i ri me koronavirus në Rahovec

194 raste të reja me koronavirus në vend dhe 1 në komunën tonë. Kështu ka njoftuar para pak çastesh...