KF Rahoveci nesër fillon edicionin e ri, i shkon Dardanisë së Qyshkut

Skuadra e qytetit nesër do ta zhvillojë ndeshjen e parë të edicionit të ri të garave në Ligën e Dytë.

Me shumë ndryshime në fond të lojtarëve dhe me vetëbesim, “bardhë e kaltërit” nga “Jahja Danuza” kanë vetëm një opsion këtë edicion, ngritjen në një rang më të lartë garash, shkruan Rahoveci24.

Takimi i parë do të jetë përballë Dardanisë së Qyshkut, takim ky që zhvillohet në “Shahin Haxhiislami” të Pejës, të shtunën me fillim nga ora 16:00.

Liga e Dytë | Java e Parë🔴⚪️KF Dardania🆚 KF Rahoveci 🔵⚪️📆 E Shtune, 26 Shtator 🕓 Ora: 16:00🏟 Stadiumi "Shahin Haxhiislami”#rahovec🍇 #vreshtarët🍇

Posted by KF Rahoveci on Tuesday, September 22, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.