640x74

Tag: Smajl Latifi

Smajl Latifi reagon për herë të parë pas vdekjes së vëllaut,...

Familja e kreut të Rahovecit, Smajl Latifit sot ka humbur birin e tyre, Adem Latifin, njëherit vëllau i të parit të komunës. Vëllau i Smajl...

Lajm i mirë për fermerët, Ministria e Bujqësisë vendosë që t’i...

Drejtoria e Bujqësisë ka njoftuar se fermerët e dëmtuar nga fatkeqësitë natyre në pjesën e parë të këtij viti, do të dëmshpërblehen së shpejti...

Latifi, Vehapi e Korenica urojnë “4 Korrikun”, ditën e Pavarësisë së...

Krerët e degëve të partive politike në komunën tonë, Smajl Latifi (AAK), Idriz Vehapi (PDK) dhe Vish-kandidati i VV-së për kryetar të Rahovecit, Visar...

Latifi pret ministrin e arsimit, Ramë Likaj

Kryetari i Komunës së Rahovecit, z. Smajl Latifi i shoqëruar nga nënkryetari, z. Fatmir Iska dhe drejtori i Drejtorisë së Arsimit, z. Avni Morina,...

Latifi: Drejtësi e vonuar dhe e mohuar

Kreu i komunës së Rahovecit ka reaguar para pak çastesh lidhur me dënimin e vogël që gjykata ia ka shqiptuar serbit të akuzuar për...

Latifi: I ndjeri kishte sëmundje të tjera serioze, ngushëllime familjes

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, ka dhënë detaje për 52 vjeçarin nga Rahoveci që sot ka vdekur nga sëmundja COVID-19. Latifi ka bërë ...

Latifi: Përveç rasteve të reja, konfirmohen edhe dy të shëruar –...

Kreu i komunës së Rahovecit, Smajl Latifi përmes një postimi në faqen zyrtare të rrjetit social "Facebook", ka reaguar pas rasteve të reja me...

Latifi: 3 të infektuarit nga komuna e Rahovecit janë në gjendje...

Edhe tre raste të reja me koronavirus janë konfirmuar sonte në Rahovec. Ka qenë edhe vetë kreu i komunës, Smajl Latifi, që ka përkujtuar se...

Kryetari Latifi mban tubim publik me qytetarë, shpaloset gjendja aktuale në...

Kryetari i komunës së Rahovecit, Smajl Latifi ka konfirmuar se sot ka mbajtur një takim publik me qytetarë lidhur me situatën aktuale në komunë. Përmes...

Smajl Latifi kujton shokun e kolegun e studimeve, dëshmorin Mentor Krasniqi

Kreu i komunës së Rahovecit, Smajl Latifi ka kujtuar shokun dhe kolegun e studimeve, dëshmorin Mentor Krasniqi. Në 21 vjetorin e rënies heroike të tij,...