Smajl Latifi kujton shokun e kolegun e studimeve, dëshmorin Mentor Krasniqi

Kreu i komunës së Rahovecit, Smajl Latifi ka kujtuar shokun dhe kolegun e studimeve, dëshmorin Mentor Krasniqi.

Në 21 vjetorin e rënies heroike të tij, Latifi nuk nguroi të thurr elozhe për heroin e Kosovës, teksa kujtoi me nostalgji të bëmat e tij prej një atdhetari të pavdekshëm.

Më poshtë edhe postimi i plotë.

Për shokun dhe kolegun tim të studimeve, dëshmorin dhe heroin e lirisë, MENTOR KRASNIQIU njohëm qysh në vitin 1992,…

Posted by Smajl Latifi on Monday, June 1, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.