Kryetari Latifi mban tubim publik me qytetarë, shpaloset gjendja aktuale në komunë

Kryetari i komunës së Rahovecit, Smajl Latifi ka konfirmuar se sot ka mbajtur një takim publik me qytetarë lidhur me situatën aktuale në komunë.

Përmes një postimi në faqen zyrtare të rrjetit social “Facebook”, Latifi shtoi se temat kryesore ishin gjendja dhe ndikimi që pati virusi COVID-19 në komunën e Rahovecit dhe investimet publike në të.

Më poshtë edhe komunikata e plotë:

Me qëllim të ngritjes së transparencës, në mënyrë që t’i mbajmë të informuar qytetarët e komunës së Rahovecit, për…

Posted by Smajl Latifi on Tuesday, June 9, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.