Latifi, Vehapi e Korenica urojnë “4 Korrikun”, ditën e Pavarësisë së Amerikës

Krerët e degëve të partive politike në komunën tonë, Smajl Latifi (AAK), Idriz Vehapi (PDK) dhe Vish-kandidati i VV-së për kryetar të Rahovecit, Visar Korenica, kanë uruar 4 Korrikun, ditën e pavarësisë së Amerikës.

Përmes rrjeteve sociale, ata kanë thënë se raportet mes nesh dhe SHBA-së gjithmonë kanë qenë të mira dhe të tilla do të jenë edhe në të ardhmen, duke shtuar në formë falenderimi edhe kontributin e pashoq që ky vend ka luajtur gjatë kohës më të keqe në historinë tonë, pra më 1999.

Më poshtë edhe postimet e tyre të plota.

Urime dhe gëzuar Ditën e Pavarësisë, SHBA!

Posted by Smajl Latifi on Saturday, July 4, 2020

Sot, Shtetet e Bashkuara të Amerikës shënojnë përvjetorin e pavarësisë! Kjo ditë është ditë e madhe edhe për shqiptarët,…

Posted by Idriz Vehapi on Saturday, July 4, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.