Tag: Smajl Latifi

Kryetari Latifi uron qytetarët me rastin e festës së Fitër Bajramit

Kreu i komunës së Rahovecit, Smajl Latifi ka uruar qytetarët e Rahovecit për festën e Ramazanit. Latifi gjithashtu ftoi gjithë njerëzit vullnetmirë që nesër t'ia...

Vërshimet shkaktojnë dëme të mëdha në disa fshatëra të Rahovecit, Latifi:...

Disa fshatëra të komunës së Rahovecit janë prekur goxha nga vërshimet e mbrëmshme dhe ato të sotshme, shkruan Rahoveci24. Ka qenë kreu i komunës, Smajl...

Vehapi “thumbon” Latifin: Fillimisht duhet kërkuar leje prej autoriteteve, s’mjafton vetëm...

Ish-kreu i komunës së Rahovecit, Idriz Vehapi e ka thumbuar kryetarin aktual të komunës, Smajl Latifin, duke thënë se nuk mjafton vetëm solidarizimi me...

Kryetari i komunës, Smajl Latifi nënshkruan vendimin për hapjen dhe funksionalizimin...

Sot, kryetari komunës së Rahovecit, Smajl Latifi ka nënshkruar vendimin për hapjen dhe funksionalizimin e tregut e rrushit, pika 1 e vendimit thotë se...

Latifi: Mos dilni pa nevojë, 5 dhe 6 Majin priteni në...

Kreu i komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, përmes një postimi në rrjetin social "Facebook" ka bërë ftesë që 5 dhe 6 Majin, qytetarët ta...

Latifi: I infektuari me koronavirus në Rahovec është rast i kontaktit...

Kryetari i komunës së Rahovecit, Smajl Latifi ka njoftuar se një rast që ka rezultuar pozitiv me COVID-19, është rast i kontaktit familjar. Përmes një...

Kryetari Smajl Latifi reagon pas dy rasteve të para me koronavirus...

Pak kohë pasi IShPK-ja konfirmoi dy rastet e para me koronavirus në Rahovec, ka reaguar edhe kreu i komunës, Smajl Latifi. Latifi, përmes faqes zyrtare...

Teqja e Madhe e Halvetive e bën Rahovecin edhe me dy...

Kryetari Smajl Latiti ka njoftuar se Rahoveci është bërë edhe me dy tunele dezinfektuese, falë një donacioni nga Teqeja e Madhe e Halvetive. Ai ka...

Smajl Latifi reagon ndaj masave të qeverisë

Kreu i komunës së Rahovecit, Smajl Latifi ka reaguar ndaj vendimit të fundit të qeverisë, duke thënë se 90 minuta janë të pamjaftueshme për...

E konfirmon babai i të infektuarës nga Rahoveci: S’ka pasur kontake...

Për të dytën herë brenda pak kohës është prononcuar edhe kreu i komunës së Rahovecit, Smajl Latifi. Përmes një postimi në profilin zyrtar të rrjetit...