640x74

Tag: KB Rahoveci

Zyrtare për 3: Juniku, Hajzeri dhe Kryeziu te Rahoveci

KB Rahoveci ka konfirmuar në formë spektakolare tre transferime vendore. U mendua se klubi do të ketë telashe të mëdha në krijimin e një baze...

Bardhi Rexha dhe Visar Ejupi mbesin te KB Rahoveci

KB Rahoveci ka konfirmuar se Bardhi Rexha ka vazhduar bashkëpunimin me klubin. Ndërkohë Rahoveci24 mëson se edhe Visar Ejupi ka vendosur të vazhdojē me...

Ekskluzive – KB Rahoveci gati ekipin modest, zyrtarizimet nga e hëna

KB Rahoveci përkundër se është lënë në mëshirë të fatit nga kryetari Smajl Latifi ka bërë lëvizjet e fundit modeste për një ekip solid...

Dy javë pa filluar sezoni, ende nuk dihet fati i KB...

Fati i KB Rahovecit vazhdon të jetë i paqartë dy javë para nisjes së sezonit, ndërkaq klubi vazhdon të jetë i paralizuar. Pas dorëheqjes...

Ekskluzive: Jep dorëheqje bordi i KB Rahovecit

Bordi i KB Rahovecit ka vendosur të dorëhiqet. Kjo duket të ketë ardhur si pasojë e neglizhencës së organeve komunale për të mbuluar zotimet e...

Postimi interesant i KB Rahovecit! Aromë rikthimi në horizont…

Ende nuk ka diçka zyrtare sa i përket rikthimit në parket të skuadrës që dy vitet e fundit përfundoi në pozitën e dytë të...

Çka po ndodhë? Trajneri i njohur maqedonas pëlqen faqen e KB...

Që nga kthimi në normalitet pas pandemisë, ende nuk ka ndonjë njoftim zyrtar nga KB Rahoveci. Skuadra që përfundoi në vendin e dytë edicionin e...

FBK-ja sot vendos fatin e këtij edicioni, pritet anulimi

Shtëpia numër një e basletbollit kosovar sot pritet të vendos gjithçka sa i përket fatit të këtij edicioni. Kështu ka bërë të ditur klubi i...

Këto ditë mësohet fati i KB Rahovecit për edicionin 2019/2020

Shtëpia numër një e basketbollit kosovar, para pak çastesh, me një komunikatë për media ka konfirmuar se momentalisht shëndeti është emërues i përbashkët i...

Sharku i KB Rahovecit godet Hotin: Përfundoni palestrën, ose do t’i...

Basketbollisti i KB Rahovecit, Besnik Sharku, është përfshirë në debatin e madh për palestër, duke kritikuar ashpër politikanët për zhagitjen e punimeve dhe tretjen...