Bardhi Rexha dhe Visar Ejupi mbesin te KB Rahoveci

KB Rahoveci ka konfirmuar se Bardhi Rexha ka vazhduar bashkëpunimin me klubin.

Ndërkohë Rahoveci24 mëson se edhe Visar Ejupi ka vendosur të vazhdojē me klubin e qytetit.

640x74

Dyshja ishin të kërkuar nga shumë klube por vendosën të mos e lënë klubin keq në momentet më të vështira.

Këto janë veç konfirmimet e para kurse nga e hëna pritet të komfirmohen edhe basketbollistët vendor dhe yjet amerikane.

https://www.instagram.com/p/CFpIG-0lBa-/?igshid=1sy9fi35rudin

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.