640x74

Tag: Visar Korenica

Latifi, Vehapi e Korenica urojnë “4 Korrikun”, ditën e Pavarësisë së...

Krerët e degëve të partive politike në komunën tonë, Smajl Latifi (AAK), Idriz Vehapi (PDK) dhe Vish-kandidati i VV-së për kryetar të Rahovecit, Visar...

Korenica: Ata që kërkojnë dorëheqjen e Ministrit Vitia, janë skizofrenë politikë

Po vazhdon të diskutohet edhe më tutje rasti që ndodhi te konviktet nl Prishtinë, ku një djalosh 26 vjeçar nga Gjilani, humbi jetën pas...

Korenica i VV, I PARI që ka ofruar program me shfletim...

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Korenica, ka lansuar atë që ai e quan inovacionin e kësaj fushate elektorale në mbarë vendin – shfletimin e...

Pas dy vitesh shpërndahen 50 bursa, VV: Do ta trefishojmë numrin,...

Komuna e Rahovecit ka konfirmuar se do të shpërndahen 50 bursa për studentë të Rahovecit për vitin e ri shkollor. Por, sipas Lëvizjes Vetëvendoje,...