640x74

Tag: Idriz Vehapi

Latifi, Vehapi e Korenica urojnë “4 Korrikun”, ditën e Pavarësisë së...

Krerët e degëve të partive politike në komunën tonë, Smajl Latifi (AAK), Idriz Vehapi (PDK) dhe Vish-kandidati i VV-së për kryetar të Rahovecit, Visar...

Vehapi: Me fat Fitër Bajrami

Kryetari i degës së PDK-së në Rahovec dhe ish-kreu i komunës, Idriz Vehapi, ka uruar besimtarët myslimanë për ibadetet në muajin e shenjtë të...

Vehapi “thumbon” Latifin: Fillimisht duhet kërkuar leje prej autoriteteve, s’mjafton vetëm...

Ish-kreu i komunës së Rahovecit, Idriz Vehapi e ka thumbuar kryetarin aktual të komunës, Smajl Latifin, duke thënë se nuk mjafton vetëm solidarizimi me...

Vehapi: 26 Prilli, datë e shënuar e historisë së re të...

Kryetari i degës së PDK-së në Rahovec dhe ish-kreu i kësaj komune, Idriz Vehapi, ka kujtuar datën e sotme, 26 Prillin, si një nga...