Vreshtarët: Qëndroni në shtëpi, do të rikthehemi sërish bashkë, më të fortë se kurrë

Nuk ndalen thirrjet për të qëndruar në shtëpi dhe për ta luftuar koronavirusin.

Së fundi, të njëjtën thirrje e kanë bërë edhe tifozët e Rahovecit, “Vreshtarët” që përmes faqes zyrtare, në një postim para pak çastesh, kanë ftuar të gjithë qytetarët që të qëndrojnë në shtëpi dhe ta kalojmë këtë sfidë, me bindjen se shumë shpejtë do të rikthehen bashkë me qytetarët në “Mihair Isma”, përcjell Rahoveci24.

640x74

Më poshtë edhe postimi i tyre në rrjetin social “Facebook”.

https://www.facebook.com/UltrasVreshtaret/posts/2939484916072889

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.