Vehapi: Me fat Fitër Bajrami

Kryetari i degës së PDK-së në Rahovec dhe ish-kreu i komunës, Idriz Vehapi, ka uruar besimtarët myslimanë për ibadetet në muajin e shenjtë të Ramazanit, teksa ka shtuar se këto ditë kanë shërbyer për të lidhur afërsi shpirtërore me njëri-tjetrin.

Në fund të postimit në rrjetin social “Facebook”, ai ka uruar qytetarët edhe për festën e Bajramit.

Më poshtë njoftimi i plotë.

Në këtë ditë të fundit të muajit të shenjtë të Ramazanit, uroj të gjithë besimtarët myslimanë t’u jenë pranuar agjërimi…

Posted by Idriz Vehapi on Saturday, May 23, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.