Vendoset tuneli dezinfektues në Rahovec

Në Rahovec është vendosur tuneli dezinfektues, i cili do t’u mundësojë qytetarëve pastrimin e nevojshëm dhe të sigurt para çdo hyrje në secilën pikë të bizneseve afariste të domosdoshme.

Vendosjen e tij dhe të fillimit të rregullt të funksionimit, e konfirmoi kreu i komunës, Smajl Latifi përmes një postimi në faqen zyrtare të rrjetit social “Facebook”.

640x74

Më poshtë edhe postimi i plotë:

https://www.facebook.com/SmajlLatifi50/posts/1077947689230716

/Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.