Vehapi për rastin në konvikt – “Duhet të trajtohet me kujdes”

Kreu i degës së PDK-së në Rahovec dhe ish kryetari i komunës, Idriz Vehapi, ka komentuar rastin e shumëpërfolur të djaloshit 26 vjeçar që humbi jetën në konvikt, pasi kërceu i katërt.

Sipas Vehapit, rasti duhet të trajtohet me kujdes, ani pse do të jetë vështirë të kompensohet humbja e një jete.

Më poshtë postimi i plotë. /Rahoveci24/

Trishtues lajmi për vdekjen e të riut student nga Gjilani, i cili po mbahej në karantinë në Qendrën e Studentëve! Rasti…

Posted by Idriz Vehapi on Sunday, May 3, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.