640x74

Tag: Idriz Vehapit

Vehapi për rastin në konvikt – “Duhet të trajtohet me kujdes”

Kreu i degës së PDK-së në Rahovec dhe ish kryetari i komunës, Idriz Vehapi, ka komentuar rastin e shumëpërfolur të djaloshit 26 vjeçar që...