Të premtën hidhet shorti për Ligën e Dytë, KF Rahoveci në pritje të një orari të favorshëm

Shtëpia numër një e futbollit kosovar, para pak çastesh ka konfirmuar se të enjten e të premtën hidhet shorti për kampionatin e ri, në të tre rangjet.

Fillimisht, të enjtën do të mësohet orari për Superligë e Ligë të Parë, kurse të nesërmen ai i Ligës së Dytë, aty ku do të bëjë gara edhe Rahoveci.

640x74

“Vreshtarët” që së fundi kanë filluar të organizohen dhe sipas burimeve tona ditëve në vijim priten edhe disa prurje, po presin me padurim ta mësojnë radhën e kundërshtarëve një nga një.

Për më shumë detaje klikoni në këtë LINK.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.