“Shnosh si kokrra” – Edicioni i VI-të i “Hardh-Fest”, në versionin “online”

Edicioni i ri dhe i jashtëzakonshëm i një prej festivaleve më me nam në rajon, “Hardh-Fest”, këtë vit do të jetë më ndryshe.

Organizatori veçse ka zbuluar edhe slloganin për këtë edicion, e që do të jetë “shnosh si kokrra”, përcjell Rahoveci24.

Ai do të mbahet me 4, 5 dhe 6 Shtator, derisa do të jetë në versionin “online”.

Më poshtë edhe njoftimi i plotë nga faqja zyrtare e festivalit.

Hardh Fest n’pandemi i “Shnosh si kokrra” !Festivali “Hardh Fest”, këtë edicion të VI-të vjen me “ONLINE EDITION’ , më…

Posted by Hardh Fest on Monday, August 24, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.