Regjistrohen dy raste të tjera me koronavirus në Rahovec

2 raste të tjera me koronavirus në Rahovec dhe 218 në gjithë Kosovën.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Më poshtë edhe njoftimi i plotë.

156 TË SHËRUAR DHE 218 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Wednesday, August 5, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.