Pesë raste të reja me koronavirus në Kosovë

Pesë raste të reja me Covid 19 janë konfirmuar sot në vendin tonë.

Këtë e ka konfirmuar përmes faqes zyrtare, instituti kombëtar i shëndetit publik në Kosovë.

Më poshtë edhe komunikata e plotë.

PESË RASTE ME COVID-19 DHE TRE TË SHËRUAR!Sot më 04 qershor 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Thursday, June 4, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.