Përsëri ai, gjithnjë ai – Meriton Korenica realizon golin e dytë përballë Ferizajt, ia “siguron” fitoren Prishtinës

Prishtina ka bërë një hap të madh drejt fitores ndaj Ferizajt.

Ishte sërish djaloshi i artë nga Rahoveci, Meriton Korenica që realizoi golin e dytë personal dhe të katërtin për skuadrën e tij, përcjell Rahoveci24.

640x74

Ndodhi kjo në minutën e 47.

Momentalisht, Prishtina udhëheq 4-1, teksa duket se me golin e shënuar nga “ishi” i Rahovecit, Prishtina veçse e ka siguruar fitoren.

Gjithsesi, shpresojmë që Korenica të arrijë edhe te “hat-tricku”, pse jo.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.