Parashikimi i motit për ditën e sotme

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se sot do të mbajë mot me diell.

IHK njofton se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 0-2 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 17-20 gradë Celsius.

640x74

Indeksi UV mbetet i lartë, ndërsa do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes dhe juglindjes.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.