Një rast i ri me koronavirus në Rahovec

Qyteti i Rahovecit. Rahovec. 28.05.15. Photo: Atdhe Mulla

Një rast tjetër i konfirmuar me koronavirus në Rahovec.

Kështu ka bërë të ditur Instituti kombëtar i shëndetësisë publike në Kosovë përmes postimeve tashmë të zakonshme të secilës mbrëmje.

Më poshtë edhe postimi i para pak çasteve.

SHTATËMBËDHJETË TË SHËRUAR DHE NËNTË RASTE ME COVID-19!Sot më 29 prill 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Wednesday, April 29, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.