Një rast i ri me koronavirus në Rahovec

Instituti kombëtar i shëndetit publik në Kosovë para pak çastesh ka zbuluar numrin e rasteve të reja me koronavirus në Kosovë.

Nga katër sosh sa u regjistruan sonte, një është me vendbanim nga Rahoveci.

Më poshtë edhe postimi i plotë.

KATËRDHJETË E TRE TË SHËRUAR DHE KATËR RASTE ME COVID-19!Sot më 06 maj 2020 janë testuar gjithsej 324 mostra të marra…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Wednesday, May 6, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.