Nesër në Kosovë parashihen rreshje bore

Nesër do të mbajë mot i vranët dhe kohë pas kohe me reshje bore.

Temperaturat më të ulëta do të lëvizin ndërmjet -3 deri -1, kurse maksimalet e ditës do të lëvizin ndërmjet 1 deri 2 gradë, njofton Klan Kosova.

640x74

Ndërsa dita e enjte do të karakterizohet me mot me vranësira të shpërndara dhe më rritje të lehta të temperaturave maksimale.

Shtypja atmosferike do të regjistrojë vlera rreth normales, do të fryjë erë kryesisht nga verilindja me shpejtësi 1 deri 11 m/s.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.