Në prag të Fitër Bajramit, “Vreshtarët” asistojnë Iniciativën Pozitive në shpërndarjen e 72 pakove ushqimore për familjet në nevojë

Tifozët “Vreshtarët” sot i janë bashkangjitur karvanit humanitar të udhëhequr nga Iniciativa Pozitive, në shpërndarjen e 72 pakove ushqimore në ndihmë të familjeve në nevojë nga komuna e Rahovecit.

Kështu ka bërë të ditur vetë kjo tifozeri përmes faqes zyrtare të rrjetit social “Facebook”, përcjell Rahoveci24.

Siç shkruajnë, ata do të jenë gjithmonë përkrahë organizatave të tilla që për synim parësor kanë ndihmën dhe solidaritetin me të tjerët.

Më poshtë edhe postimi i para pak çasteve:

Sot vullnetarisht iu bashkuam Iniciatives Pozitive në aksionin humanitar me pako ushqimore për qytetarët e komunës së…

Posted by Ultras Vreshtarët on Friday, May 22, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.