Ndërron jetë Samedin Dula, anëtar i kryesisë së nëndegës së LDK-së “Sheshi i Republikës”

Sot ka ndërruar jetë Samedin Dula, anëtar i LDK’së dhe kryesisë së nëndegës “Sheshi i Republikës”.

Ka qenë pikërisht dega e LDK-së në Rahovec që u ka shprehur ngushëllime familjarëve për humbjen e më të dashurit të tyre, shkruan Rahoveci24.

Ngushëllimet për familjen, miqtë dhe të afërmit, LDK në Rahovec i dërgoi përmes faqes zyrtare në rrjetin social “Facebook”.

Më poshtë edhe njoftimi i plotë:

Sot u nda nga jeta anetari i kryesise se nendeges se LDK – se "Sheshi i Republikes" Samedin Dula.Ngushllime per familjaret, miqte dhe te afermit.Allahu e shperbleft me xhehnet!

Posted by LDK RAHOVEC on Tuesday, April 21, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.