Ndërron jetë nga koronavirusi vëllau i kryetarit të Rahovecit, Smajl Latifit

Qyteti i Rahovecit. Rahovec. 28.05.15. Photo: Atdhe Mulla

Vëllau i kryetarit të Rahovecit, Smajl Latifaj ka ndërruar jetë pas infektimit me Covid-19.

Anëtari i AAK’së, Muharrem Nitaj përmes një postimi në Facebook ka thënë se kryetari i Rahovecit e ka njoftuar për vdekjen e vëllaut të prekur me koronavirus.

640x74

“Veç lajme të hidhura po marrim. Sapo më njoftoi Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi, që i paska nderru jete vellai i madh, Ademi. Ka qene i prekur me covid 19.
Jam pjese e dhimbjes dhe e merzise se tyre!
Kolegut Smajl Latifi, Familjes dhe miqeve, ngushëllime”, ka shkruar Nitaj.

https://www.facebook.com/muharrem.nitaj/posts/10223865626653455

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.