Ndërron jetë ish-futbollisti i Rahovecit, Faik Vuçitërna

Ka ndërruar jetë para pak kohësh ish-futbollisti i Rahovecit dhe njëri nga kontribuesit më të mëdhenj të sportit në qytet, Faik Vuçitërna.

Ai tash e një kohë vuante nga një sëmundje, teksa ndërroi jetë sot.

640x74

Lajmin e hidhur e kumtoi një nga anëtarët e familjes së ngushtë përmes rrjeteve sociale.

Ai do të kujtohet përherë si njeri i dashur, i shoqërueshëm dhe sportist i shquar.

Redaksia jonë, familjes dhe miqve u shprehim ngushëllimet më të sinqerta. /Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.