640x74

Tag: Faik Vuqitërna

Ndërron jetë ish-futbollisti i Rahovecit, Faik Vuçitërna

Ka ndërruar jetë para pak kohësh ish-futbollisti i Rahovecit dhe njëri nga kontribuesit më të mëdhenj të sportit në qytet, Faik Vuçitërna. Ai tash e...