Muhamet Sejdiu dhe bashkëshortja e tij rezultojnë negativë për herë të dytë me radhë, lirohen nga spitali

Këngëtari shumë i dashur për rahovecianët, Muhamet Sejdiu i diagnostifikuar para pak javësh me koronavirus, e ka tejkaluar me sukses atë.

Kështu ka konfirmuar para pak çastesh vet këngëtari përmes faqes zyrtare të rrjetit social “Facebook”, përcjell Rahoveci24.

Sejdiu ka falenderuar stafin mjekësor për angazhimin maksimal të tyre, teksa u ka uruar shërim të shpejtë atyre që janë aktualisht nën rehabilitim e sipër.

Lajm i gezueshe ne kto momente pas testit qe bem sot une dhe bashkeshortja ime dulem NEGATIV flm Zotit Dhe repartit…

Posted by Muhamet Sejdiu on Monday, March 30, 2020

/Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.