640x74

Tag: Muhamet Sejdiu

Muhamet Sejdiu dhe bashkëshortja e tij rezultojnë negativë për herë të...

Këngëtari shumë i dashur për rahovecianët, Muhamet Sejdiu i diagnostifikuar para pak javësh me koronavirus, e ka tejkaluar me sukses atë. Kështu ka konfirmuar para...