Mbrëmë u konfirmuan dy raste të reja me koronavirus në Rahovec

Mbrëmë në orët e vona, instituti kombëtar i shëndetit publik në vend konfirmoi edhe dy raste të reja me koronavirus në komunën tonë.

IKSHPK këto rezultate i bëri të ditura përmes një postimi në faqen zyrtare të rrjetit social “Facebook”.

Më poshtë edhe komunikata e plotë.

71 TË SHËRUAR DHE 203 RASTE ME COVID-19!Sot më 11 korrik 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Saturday, July 11, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.