Latifi: Mos dilni pa nevojë, 5 dhe 6 Majin priteni në shtëpi

Kreu i komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, përmes një postimi në rrjetin social “Facebook” ka bërë ftesë që 5 dhe 6 Majin, qytetarët ta presin në shtëpi, dhe jo siç ka ndodhur tradicionalisht.

Latifi gjithashtu ka urdhëruar inspektoriatin komunal që të vendos shirita në vendet ku “Shën Gjergji” mbahet tradicionalisht, pra në fshatrat: Pataqan i Ulët dhe Dejnë.

Më poshtë edhe postimi i plotë.

T H I R R J E MOS DILNI PA NEVOJË, 5 DHE 6 MAJIN PRITENI NË SHTËPITË E JUAJA!Të nderuar qytetarë,Tanimë kur të…

Posted by Smajl Latifi on Monday, May 4, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.