LAJMI I FUNDIT: S’ka në Rahovec, 224 raste të reja me koronavirus në gjithë Kosovën

224 raste të reja me koronavirus në gjithë Kosovën dhe asnjë në komunën tonë.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Komuna me më së shumti të prekur sërish rezulton të jetë Prishtina.

152 TË SHËRUAR DHE 224 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Saturday, August 1, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.