LAJMI I FUNDIT: S’ka në Rahovec, 214 raste në gjithë Kosovën

Asnjë rast i ri me koronavirus në komunën tonë dhe në gjithë Kosovën.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vendin tonë përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”.

Më poshtë edhe komunikata e plotë.

60 TË SHËRUAR DHE 214 RASTE ME COVID-19!Sot më 08 korrik 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Wednesday, July 8, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.