LAJMI I FUNDIT: S’ka në Rahovec, 193 raste të reja me koronavirus në Kosovë

Asnjë rast i ri me koronavirus në komunën tonë dhe 193 në gjithë Kosovën.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend përmes një konference për media.

Më poshtë edhe njoftimi:

205 TË SHËRUAR DHE 193 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Thursday, August 13, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.