LAJMI I FUNDIT: S’ka në Rahovec, 193 raste të reja me koronavirus në Kosovë

Asnjë rast i ri me koronavirus në komunën tonë dhe 193 në gjithë Kosovën.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend përmes një konference për media.

640x74

Më poshtë edhe njoftimi:

https://www.facebook.com/IKSHPK/posts/2988947697899881

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.